15. září 2012

Kramolna

Vyvrcholením letošního ročníku Náchodské hasičské ligy byly opět závody pořádané hasiči z Kramolny na letišti Vysokov. Mužské družstvo čekal boj o historicky první titul Mistra ligy, ženská družstva se prala mezi sebou o pozice Vícemistrů.
   Muži z Nového Hrádku šli na start jako poslední z celé kategorie, za bouřlivého povzbuzování přítomných diváků předvedli útok v čase 27,30 s, který stačil sice "až" na čtvrté místo na soutěži, ale znamenal vítězství v celkovém pořadí celé ligy.
   Ženskou kategorii zahájilo družstvo z Kramolny s cílem zvítězit na domácí soutěži. To jim však v zápětí překazili naše ženy, když s nejlepším útokem sezóny, který trval pouhých 25,73 s získaly zlatý pohár. Družstvo NOVA dokončilo za 32,23 s a sedmým místem v soutěži rozhodlo o celkovém pořadí.
   Hasičům a hasičkám z Nového Hrádku se tak podařilo získat titul Mistra ligy v mužské kategorii a tituly 1. i 2.(NOVA) vícemistra v kategorii žen.

Videa: