13. září 2014

Bukovice

Opravdové drama vzhledem k průběžnému pořadí Náchodské hasičské ligy přinesla její předposlední soutěž v Bukovici.
   Domácí družstvo, které startovalo jako první, nasadilo časem 26,05 s laťku tak vysoko, že si poprvé v historii zajistilo domácí vítězství. Naše mužské družstvo dosáhlo času 26,83 s, který znamenal zisk bronzového poháru. Cenný bod do celkového hodnocení dalším družstvům uloupilo Meziměstí, které v lize nestartuje, ale přijalo pozvání od pořadatelů a s časem 27,50 s si bralo brambory. Páté skončily Nahořany, které se za týden spolu s Bukovicí utkají o celkové vítězství v lize. Naše družstvo mužů bude bojovat o udržení třetího místa.
   V soutěži žen předvedla bezchybný výkon Kramolna, která si tak zajistila celkové vítězství. Bohužel se nezadařilo našim ženám, které obsadily šesté (NOVA - 32,08 s) a osmé místo (33,49 s). Vždy po větších či menších problémech na útočném vedení.

Hasiči Blažkov: videogalerie
Náchodský deník: reportáž