7. září 2013

Celkem třicet soutěžních družstev dorazilo v sobotu 7. září na naše hřiště poprat se o další body do seriálu Náchodské hasičské ligy. Roli pořadatelů jsme zvládli dobře a kromě perfektně připraveného areálu s novým zázemím jsme zajistili i teplé a slunečné počasí.
   Jako tradičně se hned po úvodním nástupu postavilo na start domácí mužské družstvo. Požární útok dokončený v čase 26,46 s dával naději na dobré umístění. Ta však nevydržela dlouho a tak na nás zbyly pouze brambory. Vítězem se stal Ohnišov v čase 25,64 s.
   Ženskou kategorii zahájilo družstvo NOVA, které si s časem 27,97 s zajistilo pěknou stříbrnou příčku. Druhé ženské družstvo soutěž zakončilo a aby to mužům nebylo líto obsadilo také čtrvrtou pozici za výkon 30,13 s.
   Soutěžící i diváci se pak dobře bavili až do slunka západu.

Videa: