3. září 2011

První zářijovou sobotu hostil opět Nový Hrádek šesté kolo Náchodské hasičské ligy. Počasí letos vyšlo na výbornou a bezvětří slibovalo pěkné časy. Soutěž zahájilo jako obvykle domácí mužské družstvo. Po slušném útoku se časomíra zastavila na hodnotách 27,57 s a 28,90 s. Z celkem 15 mužstev se jich pět dostalo pod námi dosažený čas. Zvítězilo Sněžné s výkonem 26,67 s.
   Ženskou kategorii zahájili taktéž domácí. Útok se jim vydařil a dokončili v časech 26,65 s a 28,08 s. Předběhly je pouze věčné soupeřky z Kramolny, které s časem 27,33 s zvítězily. Družstvo "NOVA" nezůstalo pozadu a s časy 29,43 s a 33,32 s obsadilo sedmou příčku. Nikola Siegelová získala svým nástřikem trofej pro nejlepší proudařku.
   I když jsme tajně doufali v lepší výsledky, soutěž se vydařila, což jsme po závěrečném nástupu potvrdili hromadnou koupelí v kádi. Dobrá zábava pokračovala až do pozdního večera.