Detail soutěže mladých hasičů

13. října 2018

Pohár starosty OSH

Mezilesí

Poslední soutěží letošního roku byl závod požárnické všestrannosti na Mezilesí. Na náročnou trať vedoucí po stráních nad Olešenkou vyrazilo 32 mladších hlídek, 32 starších hlídek, 6 hlídek dorostu a patnáct jednotlivců.
   V této obrovské konkurenci se naši mladí hasiči vůbec neztratili. Hlídka mladších, která chybovala pouze na střelbě, obsadila krásné druhé místo. Hlídka starších, která sice lépe střílela, ale pokazila jeden uzel, obsadila neoblíbenou, ale také velmi slušnou, čtvrtou příčku.
   Kateřina Povolná, která již nemůže startovat v dětské kategorii, si vyzkoušela závod dorostenek, kde spolu s děvčaty z Mezilesí obsadily první místo.
   Jako každý rok, i letos jsme se podíleli na organizaci závodu jako rozhodčí a pomoc na trati.

MH Náchod: výsledková listina
MH Náchod: fotogalerie