Kolektiv mladých hasičů


Výchova mladých hasičů má v našem sboru dlouhou historii. V současné době se kolektiv schází jednou týdně, pravidelně se účastní soutěží hry Plamen a hlavně stále připravuje naše nástupce.



 

Družstva starších



Ročník 2014/2015


Veronika Ducháčková  
Eliška Fišerová  
Lucie Holá  
Kateřina Lantová  
Kateřina Povolná  
Zuzana Suchánková  
Šimon Šinkora  

Výsledné pořadí v Poháru OORM Náchod (za pořadí v soutěžích):   6. místo
Výsledné pořadí v hodnocení aktivity a celoroční činnosti:   4. místo
  
Výsledné pořadí v Poháru starosty OSH Náchod (celkově):   6. místo
 




Ročník 2013/2014


Veronika Ducháčková  
Lucie Holá  
Kateřina Lantová  
Zuzana Suchánková  
Šimon Šinkora  
Nikola Vogelová  

Výsledné pořadí v Poháru OORM Náchod (za pořadí v soutěžích):   3. místo
Výsledné pořadí v hodnocení aktivity a celoroční činnosti:   3. místo
  
Výsledné pořadí v Poháru starosty OSH Náchod (celkově):   3. místo
 




Ročník 2012/2013


Tomáš Ducháček  
Veronika Ducháčková  
Lucie Holá  
Lukáš Hanuš  
Kateřina Lantová  
Zuzana Suchánková  
Šimon Šinkora  
Vojtěch Vogel  
Nikola Vogelová  

Výsledné pořadí v Poháru OORM Náchod (za pořadí v soutěžích):   3. místo
Výsledné pořadí v hodnocení aktivity a celoroční činnosti:   3. místo
  
Výsledné pořadí v Poháru starosty OSH Náchod (celkově):   3. místo
 




Ročník 2011/2012


Denis Černý  
Tomáš Ducháček  
Lukáš Hanuš  
Nikola Vogelová  

Výsledné pořadí v Poháru OORM Náchod (za pořadí v soutěžích):   5. místo
Výsledné pořadí v hodnocení aktivity a celoroční činnosti:   3. místo
  
Výsledné pořadí v Poháru starosty OSH Náchod (celkově):   5. místo
 




Ročník 2010/2011


Denis Černý  
Tomáš Ducháček  
Lukáš Hanuš  
Pavlína Kotalová  
Adéla Siegelová  
Andrea Suchánková  
Barbora Vančurová  

Výsledné pořadí v Poháru OORM Náchod (za pořadí v soutěžích):   7. místo
Výsledné pořadí v hodnocení aktivity a celoroční činnosti:   4. místo
  
Výsledné pořadí v Poháru starosty OSH Náchod (celkově):   6. místo
 




Ročník 2009/2010


Denis Černý  
Lukáš Hanuš  
Jan Kotal  
Pavlína Kotalová  
Sabrina Mádrová  
Adéla Siegelová  
Andrea Suchánková  
Barbora Vančurová  

Výsledné pořadí v Poháru OORM Náchod (za pořadí v soutěžích):   4. místo
Výsledné pořadí v hodnocení aktivity a celoroční činnosti:   1. místo
  
Výsledné pořadí v Poháru starosty OSH Náchod (celkově):   1. místo