Detail činnosti sboru

17. února 2018

hasičský ples

Nový Hrádek, sokolovna

Velmi pěkné zážitky prožil ten, kdo zavítal na hasičský ples. Přátelská atmosféra, příjemné zánovní prostředí místní sokolovny, nápaditá výzdoba i dekorační prvky o které se postarali členové sboru.
   Po celou akci překvapovaly skvělé světelné efekty, které nám zprostředkoval sehraný tým Discoworldu HK. Večerem provázely dvě hudební skupiny - dechová hudba "Stavostrojka" a hudební skupina s názvem "Antree" se svými výbornými zpěváky.
   Ples oživila i dvě krásná předtančení, která předvedla děvčata z taneční skupiny "Fellazz". Ukázkou kankánu a lambády rozpálila i mužskou část osazenstva, kteří to následně "rozbalili" na parketu společně s děvčaty.
   Za zmínku stojí i bohatá tombola, ve které jste mohli vyhrát divokého kance, sudy piva či zájezd na muzikál do Prahy. V místní kuchyni nabízely ženy kančí medailonky, různé zeleninové saláty, řízky s domácím bramborovým salátem, lososa, obložené chlebíčky a zákusky všeho druhu. Pivo, víno i alkohol, různé druhy nealkoholických nápojů, které byly též v nabídce, tekly proudem.
   Mnoho účastníků na plese se nechalo zvěčnit s různými hasičskými doplňky ve fotokoutku, kde bylo stále mnoho zájemců.
   Nabitý sál sokolovny byl důkazem velké obliby hasičského plesu. Tanečníci se jen neradi rozcházeli v ranních hodinách do svých domovů.
   Členové sboru už nyní přemýšlí, jak by šla místní sokolovna "přifouknout", aby se příště dostaly vstupenky na všechny zájemce.

Videa: