Detail činnosti sboru

28. prosince 2014

výroční valná hromada

Nový Hrádek, Na Kovárně

Stejně jako každý rok, tak i letos se sešli členové našeho sboru na výroční valné hromadě, aby zhodnotili celoroční práci a tentokrát také zvolili své vedení na následujících pět let.
   Naše pozvání tentokrát přijalo množství vážených hostů, jmenovitě to byli: Bc. Zdeněk Drašnar, starosta našeho městyse, Mgr. František Hofman, místní farář, mjr. Ing. Martin Řehák, zástupce HZS Královéhradeckého kraje, Milan Kligl, zástupce OSH Náchod, Josef Suchánek, velitel okrsku Mezilesí, Josef Klouček a Jan Vintera, zástupci SDH Olešnice v Orlických horách a také rodiče, kteří nám během roku pomáhali s chodem kroužku mladých hasičů či noví zájemci o členství ve sboru.
   Program zahájil přednes zpráv z jednotlivých odvětví našeho snažení, následovaly volby a plán činnosti na další rok. Během diskuze byli oceněni Milan Grim, za svou dlouholetou práci ve sboru, Jana Vančurová za vedení kroniky, Jarmila Grimová, která letos úspěšně dokončila studium Univerzity dobrovolného hasiče, staronový starosta Jiří Bek, za dobré vedení sboru a Kateřina Lantová, Veronika Ducháčková a Zuzana Suchánková za své výkony v kolektivu mladých hasičů.
   Po ukončení oficiální části byla připravena večeře a posezení.