Detail činnosti sboru

29. prosince 2013

výroční valná hromada

Nový Hrádek, Na Kovárně

Svou činnost za letošní rok jsme 29. prosince zhodnotili na výroční valné hromadě. Velká pozornost byla kromě již tradičních akcí věnována spoustě dobře odvedené práce při výstavbě skladu cvičebního materiálu a také při premiérové drakiádě či mikulášském večeru.
   Za dobrou spolupráci nám poděkovali Bc. Zdeněk Drašnar za Městys Nový Hrádek, mjr. Ing. Miroslav Josefi za Hasičský záchranný sbor a Josej Suchánek za okrsek Mezilesí. Milan Kligl z Okresního sdružení hasičů nám kromě toho představil i několik novinek, která nám naši zákonodárci připravili do nového roku.
   Po diskuzi, ve které byly podrobně probrány všechny informaci týkající se nové stavby na hřišti, probíhala projekce fotografií pořízených v tomto roce a pohodové posezení.